Ne aramıştınız?

Sayfalar
Haber ve Duyurularda
Dosya ve Görsellerde
Kültür Köşesinde
Videolarda
Akademik Kategorilerde
Akademik Yazılarda
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler

Görseller

Bu bölümde yabancılara Türkçe öğreten okutman arkadaşlara ders ortamında lazım olabileceğini düşündüğümüz bazı resim, karikatür, fotoğraf vb. materyalleri bulabilirsiniz.

Atasözü ve Deyimler
Atasözü, deyim ve mecaz barındıran kelime gruplarını öğretirken kullanabileceğiniz çeşitli karikatür ve çizimleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Atasözü ve Deyimler
Dil bilgisi yapılarının öğretimi sırasında öğrencilerinize gösterebileceğiniz kavram haritaları ve çekim tablolarını bu kategoride bulabilirsiniz.
Atasözü ve Deyimler
Yabancı dil olarak Türkçe öğretimi için hazırlanan materyallerde kullanmak üzere ihtiyacınız olan birtakım görselleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Atasözü ve Deyimler
Yazma ve konuşma etkinlikleri sırasında öğrencilerinizin beyin fırtınası yapması için gerekli olan görselleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Ailemize siz de katılın!

Bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.
Sitede bulunan hiçbir içerik Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneğine ait değildir. Bütün içeriklerin sorumluluğu paylaşan ziyaretçilerimize aittir. Sitemizin, paylaşılan içeriklerin içeriğinde bulunan hiçbir bilgiden sorumlu tutulamaz. Sitemizde içerik paylaşanlar, paylaştıkları içeriklerin içerisinde bulunan her türlü materyalin telif haklarının kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılırlar. İçeriklerle ilgili bütün sorumluluk içerik sahiplerine aittir. Bu durumlardan Uluslararası Kültür, Dil ve Edebiyat Derneği ile sitemiz görevlileri sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerin herhangi birisi size ait bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız bunu [email protected] adresinden bize bildirebilirsiniz.

Joomla Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları